Привітання будівельникам від Президента Будівельної палати України, Героя України П.С.Шилюка з Новим 2018 роком

    Дорогі друзі!

Будівельний комплекс України зустрічає 2018-й рік зростанням обсягів виконаних робіт, причому у більшості областей.

Особливо помітні темпи спорудження житла. За попередніми підсумками у році, що минає, очікується введення в експлуатацію приблизно 10 млн.кв.м. житла, при цьому важливо, що ми зараз вийшли на якісно новий рівень будівництва.

Останнім часом підвищуються вимоги покупців до якості і комфортності квартир, стану  інфраструктури. І ми маємо всі підстави говорити, що у більшості своїй нові квартири споруджені з врахуванням  сучасних стандартів енергоефективності та екологічності.

Виробничі колективи галузі активно застосовують новітні  технології  і матеріали, щоб нові оселі, соціально-культурні об’єкти, в цілому архітектурне обличчя  країни ставало більш привабливим, відповідало європейським прагненням України.

Ми можемо і повинні збільшувати обсяги будівництва, щоб наші люди   впевненіше дивилися у  прийдешнє, не шукали кращої долі по закордонах. 

Протягом року Будівельна палата багато працювала над тим, щоб обсяги зростання будівництва не знижувалися. Разом з профільними комітетами Верховної Ради,  Мінрегіоном,  зі своїми партнерськими організаціями ініціюємо новації у законодавчому забезпеченні ефективної роботи будівельного комплексу, працюємо над відновленням бюджетного фінансування житлових програм для громадян, які потребують соціального захисту. Предметом особливої уваги також залишається  реновація кварталів старої забудови, модернізація виробничої бази домобудування. Така робота буде продовжена і наступного року.

Потрібно буде багато зробити і для забезпечення координації дій між структурами будівельного комплексу на місцях та органами місцевого самоврядування. Бюджетна децентралізація відкриває перед  територіальними громадами широкі можливості для стимулювання власного економічного розвитку, зокрема щодо залучення трудових ресурсів і відповідно житлових програм, саме тому будівельні організації мають знайти своє місце у цих процесах.

У Будівельній палаті високо цінують вклад кожного працівника галузі у нашу спільну справу. Ми розглядаємо кадровий потенціал як надійну основу наших майбутніх досягнень,  будемо і надалі відстоювати інтереси будівельників, підтримувати всі заходи, спрямовані на підвищення престижності професії будівельника, передовсім щодо конкурентної  оплати праці, соціального пакету.

Шановні друзі, колеги! У переддень Новорічних та Різдвяних святкувань  щиро бажаю всім вам міцного здоров’я,  достатку і родинного затишку, здійснення всіх добрих планів і намірів.

Хай рік прийдешній буде щедрим для Української держави на добрі здобутки, великі врожаї, здійснення творчих планів, хай принесе усім нам мир і злагоду.