Привітання Президента Будівельної палати України Героя України П.С. Шилюка з Днем Києва і Днем столиці

 Шановні кияни! Дорогі колеги-будівельники!

Золотоверхий Київ, який понад півтора тисячоліття тому з Божого благословення постав на мальовничих берегах сивого Славутича, знову скликає друзів на свої іменини. Овіяний легендами й уславлений героїчними сторінками багатовікової історії, він давно здобув визнання і захоплення в світі, приваблюючи своєю неповторною красою та гостинністю.

Кожний камінь, кожен поворот Дніпровського русла — то наша спільна пам’ять. Пам’ять і про Золоті ворота князівської доби, і про бетонні доти останньої війни і відбудовані зусиллями наших зодчих сучасні квартали. Ми не згадаємо поіменно всіх, хто закладав красу і славу місту, але шана до них — у серці кожного киянина.

Доля Києва — це доля кожного українця, доля нашої держави. Тож долучимося до розбудови великої української столиці, вкладемо в неї весь свій хист, здібності та найзаповітніші мрії!

Хай Київ з гідністю відповідає на виклики сучасності, стає в рівень з кращими світовими столицями та залишається гостинним для кожного, хто цінує його одвічну українську щедрість та щирість!

У ці святкові дні від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, достатку, сімейного тепла і незборимої віри у щасливу долю нашого чудового міста.

З Днем Києва, дорогі друзі!