Привітання Президента Будівельної палати України П.С. Шилюка учасникам XX звітно-виборчого з’їзду Національної спілки архітекторів України

 Шановні колеги, друзі!

Від імені Будівельної палати вітаю архітекторів України з важливою подією у житті Національної спілки – проведенням чергового звітно-виборного з’їзду.

Упевнений, що на цьому  масштабному форумі  зодчих країни будуть не лише проаналізовані сучасні тенденції  розвитку архітектури і урбаністики, але й опрацьовані майбутні накреслення і плани, реалізація яких  впливатиме на містобудівну політику держави, формування архітектурного ландшафту України в досяжній перспективі. 

Будівельна палата є надійним партнером Спілки архітекторів, ми високо цінуємо той рівень співпраці, який утворився за останні роки між нашими організаціями і який дозволяє поєднувати зусилля будівельників та архітектурної спільноти для вирішення містобудівних завдань.

Архітектор і будівельник завжди знаходяться в єдиному технологічному процесі, і наші спільні досягнення залежать від професійного і творчого потенціалу кожної з сторін. 

Хочу запевнити вас, що будівельники України оволодівають сучасними  знаннями і технологіями, мають значний досвід для реалізації ваших сміливих  проектів.

Бажаю успішної роботи з’їзду, здійснення всіх творчих планів архітекторів України.