Вітання Президента Будівельної палати України Героя України П.С. Шилюка з нагоди 25-ї річниці з дня заснування Академії Будівництва України

 Шановні друзі!

Від імені Будівельної палати України прийміть наші найщиріші вітання  з нагоди 25-ї річниці з дня заснування  Академії будівництва України! За 25 років Академія пройшла важливі етапи свого розвитку, заслуживши авторитет одної з найвідоміших та ініціативних наукових громадських об’єднань. Вона демонструє невичерпний творчий потенціал, згуртувавши переважну більшість галузевих навчальних закладів, талановитих українських вчених та проектантів, виробничників будівельної галузі.

Важливим в діяльності Академії є суттєве розширення контактів з іншими громадськими організаціями України, спрямованих на подальший розвиток  будівельного комплексу. Ми високо цінуємо Ваш внесок у практику будівництва, чому сприяє тісна, зацікавлена співпраця, що склалася між Будівельною палатою і Академією будівництва.

Разом ми зупинили падіння виробництва і зараз робимо все можливе, щоб вивести галузь на сучасний європейський рівень.

Хочу висловити переконання, що і в подальшому наші спільні зусилля будуть спрямовані на зміцнення галузі і в цілому економіки нашої Держави.

З ювілеєм Вас, дорогі колеги і друзі! Міцного здоров’я і натхнення, нових плідних ідей та починань.