Вітання з ювілеєм - 80-річчям від дня народження Герою України, Заслуженому будівельнику України Івану Юхимовичу Даниленку

Вельмишановний Іване Юхимовичу!

Від імені Будівельної палати України, корпорації «ДБК-Житлобуд» і від мене особисто прошу прийняти найщиріші вітання  зі славним ювілеєм -  80-річчям від дня народження!

Ваш достойний життєвий шлях є прикладом служіння обраній професії будівельника. Пройдені  всі щаблі службового зростання  від робітника до керуючого, голови правління тресту, Ви стали академіком,  але найважливішою для себе вважали  місію будувати,  творити нове.

Будівельник – одна з небагатьох людських професій, яка залишає по собі наочний, матеріальний слід на землі, видозмінює світ навколо, і в тому є особлива відповідальність і сенс місії будівничого.

Ви, Іване Юхимовичу,  завжди відчували цю відповідальність  і перед своїми земляками з козацького черкаського краю, і перед виробничими колективами, які очолювали,  і перед столичним Києвом, з яким пов’язана вся Ваша трудова діяльність.

Під Вашим керівництвом споруджено сотні і сотні  об’єктів, а це і житло, і школи, лікарні, заклади культури, тобто будови, без яких неможлива життєдіяльність багатомільйонного  міста. В архітектурних силуетах  сучасного  Києва помітний Ваш особистий вклад визначного будівельника, практика і новатора-дослідника.

Своєю невтомною працею Ви здобули багато заслужених почесних  нагород і відзнак Батьківщини, Вам присвоєно  найвище звання  - Герой України.

Тож у день великого ювілею бажаємо Вам, дорогий Іване Юхимовичу,  і надалі міцно тримати руку на будівельному пульсі країни. Ваш досвід і мудра порада завжди є доречними для Ваших учнів і послідовників.

Міцного здоров’я і щастя на довгі роки Вам, шановний ювіляре, нехай доля буде завжди прихильною до Вас!