Вітання з ювілеєм - 80-річчям від дня народження Олександру Олександровичу ОМЕЛЬЧЕНКУ Герою України, Почесному громадянину міста Києва, Заслуженому будівельнику, віце-президенту Будівельної палати України

 Вельмишановний Олександре Олександровичу!

Прийміть щирі поздоровлення від Будівельної палати України і від мене особисто з нагоди Вашого великого ювілею!

Вірні своєму покликанню – будувати для людей, для майбутнього – Ви пройшли славний трудовий шлях від робітника, майстра до керівника крупної корпорації,  мера столиці України, стали відомим політиком,  громадським діячем, Будівничим.

Ви належите до когорти людей, невтомною працею яких зростала і примножувалася економічна могутність Батьківщини, добробут народу.

Вашими особистими зусиллями Київського міського голови та голови Київської міськдержадміністрації формувався неповторний архітектурний образ Києва як столиці незалежної України, були відтворені його золотосяйні культурно-релігійні святині.

Визначні заслуги Олександра Омельченка перед Батьківщиною відзначені найвищою нагородою - званням  Героя України. За багаторічну сумлінну працю у будівельному комплексі, на керівних посадах у сфері державного управління  та особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток столиці Ви нагороджені орденами Ярослава Мудрого, Данила Галицького, Знак Пошани, Трудового Червоного Прапора, удостоєні почесного звання Заслужений будівельник України, є лауреатом Державної премії в галузі архітектури. Ваше ім’я занесено до списку Почесних громадян Києва.

У Будівельній палаті України високо цінують Ваш унікальний досвід і знання, який Ви передаєте своїм колегам по цеху.  На посаді віце-президента Будівельної палати, голови Комітету Ви опікуєтеся багатьма важливими справами розвитку будівельного комплексу країни.

Щиро сподіваюся на продовження нашої плідної співпраці.

У цей знаменний день бажаємо Вам, шановний Олександре Олександровичу, міцного здоров’я і наснаги на нові добрі справи! Щастя і благополуччя Вам і Вашим близьким!