14 травня Президент Будівельної палати України П.С. Шилюк розглянув питання співпраці Палати з Організаціями-партнерами

        14 травня Президент Будівельної палати України П.С. Шилюк розглянув питання співпраці Палати з Організаціями-партнерами.

           Довідково: в даний час Будівельною палатою України         підписані Меморандуми про співпрацю з 11 організаціями

 

За участю керівництва Спілки наукових і інженерних об’єднань України М.М. Кірюхіна та В.В. Бурми детально проаналізовано стан виконання спільних заходів в 2017 році з цією громадською  організацією, що об’єднує наукову і інженерну спільноту України. Важливим тут є вивчення і запровадження досвіду європейських країн у будівельному комплексі нашої держави, розвитку інженерної будівельної  освіти і науки.

Йшлося і про представництво БПУ у  конференції за участю делегації  інженерної Федерації Фінляндії , яка  відбудеться найближчим часом на базі Київського Національного Університету будівництва і архітектури за участю Посла цієї країни.

Визначені основні заходи, які  сторони будуть здійснювати в поточному році.

 

За результатами розгляду виконання плану дій БПУ  з Міністерством освіти і науки, щодо удосконалення підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для будівництва, П.С. Шилюк  доручив Секретаріату  за погодженням з цим відомством підготувати  спільний захід для розгляду проблем, які є в цій важливий сфері.

Президент БПУ розглянув також питання підготовки до чергового засідання Президії Будівельної палати, Будівельної виставки і конференції в її рамках, інших важливих заходів, що передбачені Планом дій Палати на 2018 рік.

Були розглянуті і вирішені поточні питання діяльності Будівельної палати України та її Секретаріату.

У нараді взяли участь Перший Віце-президент БПУ С.Т. Сташевський, Віце-президент – Виконавчий директор А.А. Дронь, працівники  Секретаріату.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України