Ананос: 20 березня 2018 року відбудеться науково-практична конференція «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення»

20 березня 2018 року Будівельна палата України разом з партнерами в рамках Міжнародної виставки InterBuildExpo організовує науково-практичну конференцію «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення». 

   
  Конференція проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.      Організатори – Будівельна палата України, ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за участі Українського союзу Промисловців і Підприємців, Асоціації міст України та Національної спілки архітекторів.

Концепція та мета заходу:

В рамках  конференції передбачено виступи перших осіб профільних Комітету Верховної Ради та Міністерства, а також доповіді розробників законопроекту «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду». До участі в обговоренні цієї гострої соціально-економічної проблеми запрошено  велику групу авторитетних фахівців, експертів, у тому числі зарубіжних.

Буде проаналізовано технічний стан застарілого житлового фонду; визначені шляхи узгодження інтересів інвесторів, забудовників, органів місцевого самоврядування та громадян при розробці  державних та місцевих програм реконструкції; обговорені конкретні пропозиції  до законопроекту «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду» та інших відповідних нормативних актів.

Аудиторія:

Керівники та представники будівельних компаній, інвестиційних та банківських установ, науково-дослідних та проектних інститутів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Теми для обговорення:

1. Аналіз проекту Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду».

2. Шляхи і засоби вирішення в Україні гострої соціально-економічної проблеми – модернізації житлового фонду.

3. Створення сприятливого інвестиційного клімату та роль органів місцевого самоврядування. Розробка відповідних програм.

4. Зарубіжний досвід модернізації будинків перших масових серій.

Нагадаємо, що член Будівельної палати України ДП «ДІПРОМІСТО» на  замовлення Мінрегіону України виконує науково-дослідну розробку «Аналіз законодавчої бази з метою розроблення проекту закону щодо реконструкції кварталів застарілого житлового фонду». 

З проектом Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду" (пропозиції до першої редакції від 05.03.2018 р.)  можна  ознайомитися на сайті ДП «ДІПРОМІСТО» - http://dipromisto.gov.ua/files/NMD/PZ.pdf 

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України