О.С. Дніпров – новий ректор КНУБА

28 червня п. року Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий на урочистому засіданні Вченої Ради Київського національного університету будівництва і архітектури представив новопризначеного ректора Олексія Сергійовича Дніпрова.

Перед тим Голова Наглядової Ради КНУБА, Перший віце-президент Будівельної палати України Станіслав Сташевський проінформував присутніх про те, що 13 червня кандидатура О.С. Дніпрова в результаті демократичного волевиявлення отримала більшість голосів трудового колективу університету.

Він привітав новопризначеного ректора і побажав успішно продовжувати справу попередників на чолі провідного вищого навчального закладу країни.

С. Сташевський передав також вітання від Президента Будівельної палати України, Героя України П. Шилюка.

Висловлені також слова вдячності П.М Кулікову, як багаторічному ректору КНУБА – партнера Будівельної палати України, за його плідну діяльність як віце-президента БПУ та одного з засновників Української Ради інженерів-будівельників.

П.С. Шилюк висловив сподівання на продовження такої співпраці.

Щирі побажання новому ректору і висока оцінка діяльності П.М. Кулікова по розбудові університету звучали з вуст представників професорсько-викладацького складу, чисельних гостей. Серед них заступники Міністра освіти А.О. Вітренко, Мінвідновлення Н.В. Козловська, віце-президент НАНУ О.О. Рафальський, колишні Міністри освіти і науки академіки НАНУ М.З. Згуровський та В.Г. Кремінь, керівники профспілок та громадських організацій галузі.

Інф. БПУ

 

Назад до списку
Вгору