Президент Будівельної палати України взяв участь у засіданні Антикризового штабу

Президент Будівельної палати України, член Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану, Герой України  П.С. Шилюк взяв участь у засіданні АШ.

Захід, організований партнером БПУ – Українським союзом промисловців і підприємців відбувся 30 червня п.року за участі представників  Офісу Президента, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, НАН України, профільних асоціацій, об’єднань та організацій промисловців, профспілок.  

В центрі уваги його учасників було питання  функціонування реального сектору економіки на тлі зростаючих обмежень  у доступі до електроенергії  у контексті визначення балансу між можливостями енергетичної  інфраструктури та необхідністю забезпечення економічної діяльності складних виробництв, критично важливих підприємств.

Антикризовий штаб  також  обговорив питання забезпечення кадрами економіки в період воєнного стану, в т.ч. щодо бронювання працівників.

Відзначалося необхідність дотримання прозорих та прогнозованих процедур надання військовозобов’язаним працівникам відстрочок від мобілізації у контексті забезпечення виробництва кваліфікованими кадрами в процесі імплементації Закону України від 11.04.2024 р. №3633-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» як чинник стійкості національної економіки.

На засіданні йшлося також про забезпечення доступності кредитів для промислових підприємств (зокрема, ОПК) в умовах зростання вартості позичкового капіталу та тлі зниження інфляції.

У засіданні АШ взяв участь Перший віце-президент Будівельної палати України, член Правління УСПП С.Т. Сташевський, окремі члени Ради БПУ,

До участі в засіданні були також  запрошені керівники підприємств і організацій членів Палати.

Підсумкові документи (рішення), що знаходяться за посиланням (Гугл диск)

Рішення Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану від 20.06.2024 р.

Переглянути відеозапис засідання можна за посиланням. 

З окремими презентаціями можна ознайомитись за лінком. 

Інформація БПУ

 

Назад до списку
Вгору