День Будівельника в Дніпрі

Голова профспілки будівельників України, заступник голови Федерації профспілок України, член Ради Будівельної палати України Василь Андреєв і віце-президент Будівельної палати України, директор ПП «Металомонтаж» Марина Величко взяли участь у вшануванні працівників галузі Дніпропетровщини.

У заході, який проходив у Будинку профспілок, взяли участь голова Дніпропетровського облпрофоб’єднання Анатолій Яловий, голова обкому профспілки Олена Сова, а також радник голови обласної Ради Євгеній Марченко, голова галузевої організації роботодавців Віктор Шинкевич, керівник Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв, в.о.директора – проректор з наукової роботи Придніпровської академії будівництва та архітектури Владислав Данішевський, заступник директора Науково-методичного центру профтехосвіти галузі Олена Гришаєва.

Відбулась предметна розмова щодо нинішнього стану будівельної галузі області і її ролі у післявоєнній відбудові.

Зокрема підкреслювалась важливість посилення у нинішніх умовах уваги держави до справ у будівельній сфері, особливо, що стосується перспектив її участі у відновленні зруйнованого в результаті ворожої агресії.

Марина Величко від імені Будівельної палати України, її Президента, Героя України Петра Шилюка привітала представників будівельної спільноти області з професійним святом.

У своєму виступі вона, зокрема, зазначила, що для пришвидчення і удосконалення оцінки пошкоджених об’єктів будівництва необхідно поширити використання сучасних технічних засобів: безпілотних літальних апаратів, супутникових засобів для швидкої та обґрунтованої фіксації руйнувань,вирішення питань можливості відновлення пошкоджених об’єктів, оптимального підбору будівельної техніки для розбирання завалів.

Голова ЦК профспілки будівельників Василь Андреєв наголосив, що сьогодні дуже гострою є нестача кваліфікованих кадрів і питання легалізації зайнятості, бо за цим стоїть захист інтересів будівельників. Для вирішення цієї проблеми необхідно підвищення середнього рівня заробітної плати у будівництві, перегляд Галузевої угоди між Мінрегіоном і профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів тощо.

За інформацією ЦК профспілки будівельників і БПУ

Назад до списку
Вгору