Петро Шилюк взяв участь у розширеному засіданні Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану та Правління УСПП

30 червня під головуванням  Президента УСПП А.К. Кінаха відбулося розширене засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану та Правління УСПП, щодо  підготовки та реалізації Плану відновлення економіки України.

Також учасники  предметно, обговорили інформацію щодо виконання рішень Антикризового штабу,  прийнятих за підсумками попередніх засідань.

Під час засідання було представлено наукову доповідь Інституту економіки та прогнозування НАНУ «Відновлення та реконструкція повоєнної економіки України», з якою виступив академік НАНУ В. Геєць.

Чисельні пропозиції , що були представлені при обговоренні, будуть узагальнені і надіслані державним огранам для реагування.

В заході взяли участь представники Верховної Ради України, Офісу Президента України, Уряду, органів місцевого самоврядування, НАНУ, структурованих об’єднань та організацій промисловців, підприємців, роботодавців, профспілок та експертів.

Будівельну палату України на спільному засіданні представляли її Президент, член Антикризового штабу, Герой України П.С. Шилюк, а також I віце-президент, член Ради УСПП С.Т. Сташевський.

З детальною інформацією про засідання, можна ознайомитись тут.

Інформація Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору