“Отримання дозволів на будівництво” зайняло найвищу позицію серед усіх компонентів у рейтингу Doing Business-2019, — Парцхаладзе

otrimannya-dozvoliv

“30 місце, яке зайняв компонент “Отримання дозволів на будівництво” — це найвища позиція серед усіх 10-ти показників, за яким розраховується рейтинг Doing Business. З 190 країн, які беруть участь у рейтингу, за розвитком будівництва ми 30-ті! За “Отриманням дозволів на будівництво” Україна випередила Австрію, Польщу, Фінляндію, Латвію, Канаду, Білорусь, Казахстан і навіть Японію”, — написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

У новому рейтингу легкості ведення бізнесу — Doing Business-2019, який 31 жовтня опублікував Світовий банк, Україна піднялася з 35-го на 30 місце за будівельним компонентом. Загальний рейтинг країни виріс з 76-го до 71-го місця.

Парцхаладзе відмітив, що в минулому році компонент “Отримання дозволів на будівництво” показав рекордне зростання серед усіх 190 країн — з 140-го на 35 місце, тому збереження та зміцнення цих позицій в поточному році є позитивним результатом.

За підрахунками експертів Світового банку, один пункт у загальному рейтингу Doing Business дає можливість додатково залучити близько $600 млн в економіку.

Довідково:

Doing Business характеризує стан інвестиційного клімату в 190 країнах світу. Це результат щорічного дослідження, що оцінює простоту ведення підприємницької діяльності. Світовий банк розраховує цей індекс з 2003 року за такими критеріями, як легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволів на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, сплата податків тощо.

ukraina-u-rating

Джерело: Мінрегіон

Назад до списку
Вгору