Розглянуті питання захисту прав потерпілих внаслідок підриву російськими окупантами Каховскої ГЕС як воєнного злочину та екоциду

Конференція організована УСПП та Благодійним фондом «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії розглянула питання захисту прав потерпілих внаслідок підриву російськими окупантами Каховскої ГЕС як воєнного злочину та екоциду.

В заході взяли участь Уповноважені представники Офісу Генерального прокурора, Державної екологічної інспекції України.

Відкрив конференцію вступним словом  Президент УСПП Анатолій Кінах.

За участі представників територіальних громад, агропідприємств та землевласників обговорені життєво важливі питання координації дій та зусиль  для захисту прав потерпілих внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС.

Зокрема йшлося: про правовий алгоритм дій для потерпілих внаслідок підриву ГЕС; щодо фіксації пошкоджень будівель та втрати родючості земель при підтопленні та формування даних  для отримання відшкодування; щодо першочергових природоохоронних заходів, спрямованих на відновлення безпечного для життя довкілля.

Будівельну палату України представляли член Ради УСПП, Перший віце-президент БПУ Станіслав Сташевський, інші члени Палати

Детально з матеріалами конференції можна ознайомитись тут.

Інформація БПУ

 

Назад до списку
Вгору