Українсько-молдовське співробітництво посилюється

На спільному засіданні Українсько-молдовської, молдовсько-української ділових рад розглянуті питання стану і перспектив економічного співробітництва України та Молдови в нових умовах.

Відкриваючи засідання  керівники УСПП та Національного конгресу промисловців і підприємців Молдови Анатолій Кінах і Василь Тарлев проінформували учасників про сучасний стан розвитку економіки обох країн, про взаємодію підприємців в питаннях реалізації експортно-імпортного потенціалу, сприяння у забезпеченні логістики перевезень, особливо сільгосппродукції, роботи енергосистеми тощо.

Підкреслювалось, що в питаннях співпраці Україна і Молдова керуються спільними евроінтеграційними інтересами.

В засіданні взяли участь і виступили Надзвичайні і Повноважні Посли України і Молдови  Марко Шевченко та Валеріу Ківерь, високи представники Урядів обох країн, керівники громадських організацій.

Учасники засідання розглянули підсумки виконання протоколу попереднього засідання ділових рад та визначили пріоритети роботи на друге півріччя 2023 року.

Також було презентовано українсько-молдовський проєкт створення аграрної біржі в Молдові.

У зацікавленій розмові взяли участь Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк, Перший  віце-президент Станіслав Сташевський.

З детальною інформацією про засідання можна ознайомитись тут.

Інформація Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору