У Брюссельському регіоні побудують найбільший соціальний житловий комплекс

Це буде екологічний комплекс на 461 квартиру, спрямований на збереження біорізноманіття.

У Андерлехті, одній з дев’ятнадцяти комун, що утворюють Брюссельський столичний регіон, першого квітня стартує будівництво найбільшого комплексу соціального житла, пише  The Mayor.

Житловий фонд Брюссельського столичного регіону отримав дозвіл на будівництво найбільшого комплексу соціального житла в їхній історії. Проєкт під назвою Quartier des Trèfles пропонує 461 квартиру, а також приміщення загального користування (дитячі ясла, пральня, веломайстерня, кафе, коворкінги тощо) та спортивні споруди. Квартири будуть розділені на варіанти з однією, двома, трьома та чотирма спальнями, а деякі помешкання будуть мати окремий вхід.

Проєкт спрямований на інтеграцію антропогенного середовища з природою, надаючи простір для процвітання місцевої флори та фауни. Очікується, що заплановані заходи вплинуть на місцеві види, що знаходяться під загрозою зникнення.

Нова забудова включатиме конкретні стратегії збільшення місцевого біорізноманіття, зокрема, зелені зони та зелені дахи. Також там висаджуватимуть рідкісні рослини. У комплексі встановлять теплові насоси та фотоелектричні панелі, які допоможуть зменшити рахунки мешканців за електроенергію.

Джерело: https://hmarochos.kiev.ua/

 

Назад до списку
Вгору