У Львові збудують житло реабілітаційного центру за проєктом Drozdov & Partners

Муніципальне житло для системи реабілітаційних центрів Незламні / Unbroken у Львові будуватимуть за проєктом архітектурного бюро Drozdov & Partners. Харківська компанія перемогла у конкурсі, повідомляє Управління архітектури та урбаністики Львівської міськради.

Під будівництво виділили дві ділянки на вулиці Миколайчука площею по 0,7 гектара кожна: одну лише для багатоквартирного житла, іншу — для житла та комерції. На кожну ділянку оголошено окремий архітектурний конкурс.

Будинки будуть комунальною власністю, у них мешкатимуть люди, що проходять реабілітацію у Львові.

Друге місце у конкурсі посів проєкт львівського AVR Development на чолі з Юліаном Чаплінським, третє — колектив київських архітекторів Олексія Вавушка, Владислава та Анни Хижняк. Журі також окремо відзначило пропозицію київського BURØ.

До екосистеми Unbroken входитиме також новий реабілітаційний корпус, що вже будується на вулиці Миколайчука. Проєкт розробила компанія abmk.

Це сім поверхів з басейном, моделями квартири та навіть магазину, аби пацієнт міг максимально підготуватися до нових умов життя. Встановлять новітнє обладнання: роботизовану систему ходьби, екзоскелети, роборукавички.

Новий корпус планують відкрити вже у квітні цього року. Щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців.

Джерело: https://hmarochos.kiev.ua/

 

Назад до списку
Вгору