До уваги членів БПУ

Подаємо текст запрошення від компанії ArCADiasoft (Польща) щодо співпраці в питаннях будівельного програмного забезпечення CAD/BIM для України для урахування в роботі.

Будівельне програмне забезпечення CAD/BIM для України від компанії ArCADiasoft (Польща)

Пані та панове!

Раніше ми надсилали Вам листи, але через війну ми боїмося,що вони не дійшли до Вас. Тому ми вирішили надіслати їх також в електронному варіанті.Ми – польська компанія, яка працює на ринку програмного забезпечення вже 25 років, створюємо програми для широко зрозумілої будівельної галузі: архітекторів, будівельників, монтажників. Наша продукція розповсюджується в Польщі та в більш ніж сорока країнах світу і доступна на 12 мовах, в тому числі й українською.

Окрім багатьох спеціалізованих програм, вже понад 10 років ми розвиваємо наш флагманський продукт – систему ArCADia BIM. Це програма для створення моделі будівлі, що містить не тільки всі архітектурні елементи, але й конструкції та інсталяції: електричні, сантехнічні, газові, вентиляційні та телекомунікаційні.

Програма створює повноцінну будівельну документацію і, крім того, інтелектуальну тривимірну модель будівлі, яка може бути використана, серед іншого, для візуалізації, виявлення та контролю зіткнень, а також для складання кошторису витрат.

Ми зацікавлені у співпраці з інженерами та архітекторами з України та хотіли б надати Вам 10 річних мережевих ліцензій системи ArCADia BIM безкоштовно, з можливістю безкоштовного продовження на наступні роки. Програмне забезпечення буде надано українською мовою для комерційного використання Будівельна палата України або її членами.

Ми також хотіли б налагодити з Вами маркетингову співпрацю та придбати рекламні площі у Вашому виданні та поштові розсилки/адреси членам Палати, що рекламують наше програмне забезпечення.

Ми також підготували надзвичайно універсальну та корисну програму українською мовою INTERsoft-INTELLICAD. За принципом роботи та функціональністю ця програма є близькою до AutoCAD. Спеціальна пропозиція для українського ринку – безстрокова ліцензія за ціною 99 євро.

Для отримання безкоштовних комерційних ліцензій, будь ласка, звертайтесь:

Домініка Кролак

dkrolak@arcadiasoft.pl

+48 42 6891113

Також рекомендуємо відвідати наш сайт і завантажити повну 28-денну версію ArCADia UA та INTERsoft-INTELLICAD UA: http://www.arcadiabimsystem.com

З повагою

Dominika Królak

Manager

International Sales & Marketing Department

Email: dkrolak@arcadiasoft.pl

Tel: +48 42 6891113,

www.arcadiasoft.eu

 

Назад до списку
Вгору