Домобудівний комбінат № 4, ПрАТ

logo_DBK_4

ПрАТ «Домобудівний комбінат №4» (ДБК-4) – сучасне виробниче підприємство з багаторічним стажем роботи й успішним досвідом.

ПрАТ «ДБК-4» було створено у 1977 році для забезпечення потреб будівельного ринку як у Києві, так і по всій Україні. Протягом останніх 30 років компанія постійно розвивалася, впроваджуючи новітні технології, удосконалюючи менеджмент і орієнтуючись на світові стандарти будівництва. У роботі над проектами «ДБК-4» використовує найсучасніші технології й новітнє обладнання.

«ДБК-4» за час своєї діяльності звів більше 500 житлових будинків, 5 млн.кв.м.житлової нерухомості, що становить більш 70 000 квартир. Для порівняння така площа змогла б забезпечити житлом місто з населенням більш, ніж 400 000 людей.

Крім того, у період з 2007 по 2010 рр. компанія «ДБК-4» звела 21 об’єкт нерухомості загальною площею більш 275 тис. кв.м.

Комбінат, крім панельного домобудівництва, опанував та здійснює будівництвоцеглянихтамонолітнокаркасних житлових будинків поліпшеного планування, будівництво підземних паркінгів. Домобудівельний комбінат №4 брав участь у реалізації таких масштабних проектів як: реконструкція центрального залізничного вокзалу в м. Києві, будівництво будинку Апеляційного суду м. Києва, університету ім. Грінченко й такого унікального об’єкту як Центр серця, реконструкція Національного спорткомплексу «Олімпійський».

«ДБК-4» опанував технологію будівництва 22-25 поверхових будинків. У 2008 році був введений в експлуатацію перший експериментальний 4-х секційний монолітно-каркасний будинок від 23 до 36 поверхів з об’єктами соціальної інфраструктури, підземним паркінгом та майданчиком для вертольотів.

Складність цієї будівельної конструкції полягала у відсутності технічних норм зі спорудження житлових будинків вище 25 поверхів. Цей будинок став одним із 5-ти об’єктів, які Міністерство будівництва України дозволило побудувати в якості експерименту, тому він унікальний своїми технічними та технологічними рішеннями.

Впровадження нових будівельних технологійнарощування обсягів будівельномонтажних робіт єнеможливим без використання сучасної будівельної техніки та механізміва також постійного оновлення технічногопарку .

«ДБК-4» оздоблений сучасною будівельною технікоюбетонозмішувачамибетононасосами Putzmeister,бульдозерамиекскаваторамиавтонавантажувачамикранами мостовими і козловимибаштовими кранами«Liebherr» та «JASO».

У 2005-2010 роках більше 15% всієї нерухомості Києва, що будується, було побудовано «ДБК-4». За більш ніж 30 років успішної роботи компанія встигла завоювати не лише довіру громадян, але і зайняти лідируючі позиції у сфері житлового будівництва.

  • Адреса: м. Київ, вул. Лугова, д.13, 04074
  • Тел: (044) 426-50-24
  • Сайт: http://dbk4.com.ua/
  • Голова правління: РОМАНЕНКО Володимир Володимирович
Назад до списку
Вгору