КОРПОРАЦІЯ «ДБК – ЖИТЛОБУД»

2_DBK_CZITLOBUD

КОРПОРАЦІЯ «ДБК – ЖИТЛОБУД» це сучасний фінансово-будівельний комплекс, який ефективно здійснює свою діяльність в сфері будівництва.

До складу КОРПОРАЦІЇ входять 11 потужних будівельних організацій, які професійно займаються своєю діяльністю, а саме: проектування будівництва, виконання будівельно-монтажних робіт, електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт, монтаж ліфтового обладнання, виробництво бетону та залізобетонних виробів, оздоблення приміщень та будівель, влаштування благоустрою та озеленення територій, транспортні послуги, організація з подальшого обслуговування будинків після здачі в експлуатацію.

Структура Корпорації, створена таким чином, що забезпечує повний замкнутий цикл виробництва в межах єдиного підприємства – від проектних робіт до надання житлово-комунальних послуг. Подібний механізм є унікальним для України, бо навіть серед великих забудовників немає підприємств, здатних без субпідрядних організацій забезпечити повний процес будівництва власними силами.

Місія КОРПОРАЦІЇ «ДБК-ЖИТЛОБУД» полягає в постійному розвитку та досягненні справжнього лідерства  в будівельній галузі України. Маючи багаторічний досвід та знання передових технологій, фахівці нашої компанії застосовують їх для оптимізації і здешевлення вартості будівництва житла.

  • Адреса: Україна, 04074, м. Київ, вул. Лугова, 13
  • Тел: (044) 430-21-50
  • Сайт: http://dbkzhitlobud.com.ua/
  • Почесний Президент: ШИЛЮК Петро Степанович
Назад до списку
Вгору