Будівельна палата України продовжує роботу над проєктом Містобудівного кодексу

На засіданні Комітету Будівельної палати України з аналітики будівельної галузі та законодавчих ініціатив у будівництві, що відбулося 20 жовтня 2023 року, розглянуті питання Концепції Містобудівного кодексу.

У засіданні, яке вів голова Комітету, член Ради БПУ Анатоль Кармінський, взяли участь, зокрема, Віце-президент Палати Марина Величко, професор кафедри міського будівництва КНУБА, народний архітектор України Микола Дьомін,  завідуючий кафедри Олексій Приймаченко.

Учасники предметно обговорили новації Закону України від 19.09.2023 р. №3154 «Про правотворчу діяльність», які безпосередньо стосуються розробки нових законодавчих актів, зокрема вводять новий термін «Кодекс».

Анатоль Кармінський підкреслив важливість застосування вірної термінології вже на стадії розробки Концепції Кодексу і запропонував глосарій ключових термінів.

Були розглянути пропозиції до складу та змісту проєкту документа, що передує розробці самого Містобудівного кодексу. Звернуто увагу на необхідність опрацювання Положення про замовника будівництва.

Учасники засідання сподіваються, що ці та інші пропозиції будуть ураховані в зазначеному документі.

Інформація БПУ

 

Назад до списку
Вгору