Будівельна палата України взяла участь у відкритті проєкту «Skills4Recovery»

Будівельна палата України взяла участь у відкритті проєкту «Skills4Recovery»  «Кваліфікована робоча сила для відновлення України».

Учасники заходу обговорили питання забезпечення відновлення України кваліфікованими фахівцями в різних галузях для економічного та соціального розвитку країни.

Відзначалося, що Україна переживає катастрофічну гуманітарну кризу, має значні пошкодження інфраструктури і різке економічне падіння, що спричинені  військовою агресією Російської Федерації.

Проєкт технічної допомоги «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery» започатковано та фінансується Міністерством економічного співробітництва Німеччини та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Основна мета проєкту збільшити доступність кваліфікованої робочої сили до процесу відновлення України. Досягнення цієї мети вбачається у створенні адекватних освітніх можливостей для всіх людей працездатного віку, що також включає первинну та подальшу професійну підготовку дорослих. Разом з цим, система освіти має активізувати інші соціальні групи, такі як внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій, жінки та інші групи населення, для використання їх потенціалу. 

Учасники презентації, серед яких були  представники Міністерства освіти і науки, Міністерства економіки України, координатор Німецького товариства міжнародного співробітництва, керівники відповідних українських та зарубіжних структур говорили про важливість формування трудового потенціалу для відновлення вже зараз під час війни, про пріоритетні кроки для належної підготовки кваліфікованих працівників, про необхідність активізації та підтримки вразливих груп населення для їх участі у відновленні України. 

Будівельна палата України, її Президент, Герой України Петро Шилюк, які предметно переймаються питаннями підготовки кваліфікованих будівельних кадрів, зокрема робітничих, вбачають в реалізації даного проєкту значні можливості для галузі.

На заході організацію представляв віце-президент – виконавчий директор Анатолій Дронь.

Більш детально з матеріалами презентації можна ознайомитись тут

Інформація Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору