До уваги членів Будівельної палати України

До Будівельної палати України надійшло запрошення від Мінекономіки з проханням сприяти формуванню політики дерегуляції через участь у опитуванні.

 

Подаючи текст вказаного запрошення пропонуємо долучитися до опитування. Реалізація дерегуляційної реформи має на меті створення більш сприятливого бізнес-середовища в Україні.

Виконавча дирекція БПУ

Доброго дня, шановний представник бізнесу!

Звертаємося до Вас як до представника бізнес-спільноти з важливим запитом.

В рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності, Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес.

Ваша участь дозволить нам краще зрозуміти, як різні регуляторні вимоги впливають на фінансове та часове навантаження Вашого бізнесу. Це допоможе нам прийняти обґрунтовані рішення щодо оптимізації або скасування певних вимог.

Ми цінуємо Ваш час та внесок у цей важливий процес. Опитування займе близько 15 хвилин Вашого часу. 

Пройти опитування

Дякуємо за Вашу участь і підтримку в реалізації дерегуляційної реформи, яка має на меті створення більш сприятливого бізнес-середовища в Україні.

Хто залучений до дерегуляційної реформи

Опитування проводиться в рамках проєкту EU4business: SME Policies and Institutions Support (SMEPIS), що реалізується Ecorys у консорціумі з GIZ, BRDO та Civita.

 

Назад до списку
Вгору