До уваги членів Будівельної палати України

За повідомленням Українського союзу промисловців і підприємців – партнера Будівельної палати України, 20 червня 2024 року відбудеться засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах війни (АШ), Правління УСПП з таких питань:

1. Моніторинг реалізації раніше прийнятих рішень АШ та розгляд отриманих від бізнесу звернень:

– щодо функціонування реального сектору економіки на тлі зростаючих обмежень у доступі до електроенергії у контексті визначенні балансу між можливостями енергетичної інфраструктури та необхідністю забезпечення економічної діяльності складних виробництв, критично важливих підприємств;

– дотримання прозорих та прогнозованих процедур надання військовозобов’язаним працівникам відстрочок від мобілізації у контексті забезпечення виробництва кваліфікованими кадрами в процесі імплементації Закону України від 11.04.2024 р. №3633-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» як чинник стійкості національної економіки.

2. Забезпечення доступності кредитів для промислових підприємств (зокрема, ОПК) в умовах зростання вартості позичкового капіталу та тлі зниження інфляції.

До участі у засіданні запрошені представники Офісу Президента, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, НАН України, експертних установ, профільних асоціацій, структурованих об’єднань та організацій промисловців, підприємців, роботодавців, профспілок.

Початок засідання – об 11.00, орієнтовна тривалість – до 2 годин.

Засідання відбудеться в online форматі (Zoom), лінк для приєднання буде надіслано на e-mail, вказаний при попередній реєстрації, що здійснюється за посиланням:

https://forms.gle/CQwqQYwbXUFq1ANQ6

Контакти для отримання довідкової інформації:

e-mail: uspp@uspp.org.ua моб. +38 050 353-33-88

Запрошуємо до участі в заході.

Виконавча дирекція Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору