До уваги членів Будівельної палати України

В рамках реалізації Програми «Енергоефективність  громадських будівель в Україні» (UPBEE) планується проведення тендерів на закупівлю робіт за кошти гранту Інвестиційної платформи добросусідства.

Зацікавлені організації можуть долучитися до відповідного вебінару у форматі Zoom конференції.

Подаємо лист- звернення до БПУ служби технічної допомоги проєкту UPBEE.

Виконавча дирекція БПУ

Шановні панове!

В рамках  реалізації Програми «Енергоефективність  громадських будівель в Україні» (далі – UPBEE), який виконується відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, планується проведення тендерів на закупівлю робіт із розроблення проектної документації   для виконання термомодернізації громадських будівель в 12 громадах України за кошти гранту Інвестиційної платформи сусідства (NIP).

Для забезпечення широкого інформування потенційних виконавців  робіт із розроблення проєктної документації щодо вимог Програми UPBEE та особливостей тендерного процесу буде проведений вебінар у форматі Zoom конференції.

Для участі у вебінарі та отримання подальшої інформації необхідно попередньо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/2KzdgLeTNNqST6rG8

Просимо поширити цю інформацію серед зацікавлений члені Вашої організації!

Додаткову інформацію щодо Програми, вебінару та тендеру Ви можете отримати за телефоном: +380 50 332 61 49 (Viber, WhatsApp,Telegram)

З повагою,

Служба технічної допомоги проєкту UPBEE

 

Назад до списку
Вгору