Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023»

Захід, що вже вдванадцяте проходив в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського зібрав представників університетів і компаній – партнерів SCU з багатьох країн світу, українських і міжнародних фондів, державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій.

На головних заходах фестивалю – форумах, виставках, чисельних панельних дискусіях йшлося, зокрема, про: інтернаціональну підтримку інноваційної трансформації України; інновації в оборонно-промисловому комплексі у воєнні та післявоєнні часи; стимулювання «блакитної економіки» в Чорноморському регіоні; розроблення методології організації конкурсів бізнес-ідей органами місцевої влади.

Відбулися виставки стартап-проєктів, перемовини потенційних інвесторів, представників високотехнологічних компаній і підприємств та команд стартап-проєктів щодо подальшої співпраці і підписання відповідних договорів.

Обговорювалися також проблеми сталого розвитку освіти та розширення співпраці для українських університетів.

Актуальними були візійні меседжі представників Посольства Королівства Бельгії в Україні, Української Ради Миру, МГО «Рада з екологічної безпеки» щодо впровадження  в Україні сучасних технологій протезування та реабілітації людей, постраждалих під час війни, теми «Стійке місто» тощо.

В рамках фестивалю відбулася знакова подія – передача 7 автомобілів швидкої медичної допомоги для Збройних Сил України за ініціативи засновника Sociaal Project «Ukraine Mission of Ihor Vitenko» за участі Української Ради Миру (Голова Михайло Згуровський) та МГО «Рада з екологічної безпеки» (в.о. Голови Валерій Цибух).

При врученні воїнам документів Ігор Вітенко і представник бельгійського бізнесу зазначили, що всього ЗСУ вже передано 73 таких автомобілів, укомплектованих необхідними лікарськими препаратами і обладнанням.

Серед запрошених представників громадських організацій у заходах фестивалю і церемонії передачі автомобілів був віце-президент – виконавчий директор БПУ Анатолій Дронь.

Інформація БПУ

 

Назад до списку
Вгору