Міжнародний науково-технічний форум «Архітектура, Дизайн та Будівництво: Інноваційні технології» відкрився в КНУБА

Серед учасників керівники найбільших навчальних та науково-дослідних інститутів будівельного профілю України, провідні вчені в тому числі з Болгарії, Німеччини, Польщі, представники будівельних компаній.

На відкритті Форуму виступила Голова  Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

Від Будівельної палати України, яка є партнером Форуму, виступив Перший віце-президент Станіслав Сташевський.

Він привітав учасників Форуму від імені Президента БПУ, Героя України  Петра Шилюка та проінформував про роботу  найбільшого об’єднання  будівельників України щодо  підготовки галузі до відновлення зруйнованих ворогом населених пунктів.

На пленарному засіданні також виступив член Ради БПУ, Президент Академії будівництва України Іван Назаренко з інформацією про роль Української Ради інженерів-будівельників, члена впливових європейських структур в сфері будівництва, в залученні їх можливостей до відбудови України.

На Форумі розглядаються конкретні питання підвищення технічного рівня архітектурно-будівельної сфери, зокрема:

– технологія та механізація будівництва, реконструкція та відновлення будівель і споруд;

– організація будівництва та моніторинг автоматизації технічних процесів в будівництві та BIM в будівництві та експлуатації;

– технічна експлуатація будівель і споруд, енергозбереження та екологія, стратегія інноваційного розвитку будівельної  галузі України;

– інноваційні технології в архітектурі та дизайні;

– ефективне відновлення: партисипація, планування, євроінтеграція.

Організатори Форуму переконані що дискусія провідних вчених і практиків будівельної галузі, прийняті рішення стануть важливим кроком до стабілізації та підвищення рівня вітчизняного будівельного комплексу, сприятимуть успішній підготовці до відновлення України.

Інформація Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору