П.С. Шилюк виступив на засіданні Президії Академії будівництва України

29 січня 2024 року в режими онлайн – офлайн відбулося засідання новобраної Президії Академії будівництва України.

Розглянуто важливі організаційні  питання діяльності Академії. Зокрема, за пропозицією Президента Академії Івана Назаренка, Президія затвердила план роботи на 2024 рік, визначила склади Вченої ради академії та Конкурсної комісії. Президія також призначила академіка-секретаря Академії, ним став Іван Перегінець.

 

На засіданні виступив Президент Будівельної палати України, академік, член Президії АБУ, Герой України Петро Шилюк.

Характеризуючи напрямки діяльності і завдання Академії в поточному році, він висловив побажання вченим-будівельникам більше уваги приділяти задоволенню потреб будівельних компаній, стабілізації їх діяльності в умовах воєнного стану, підготовки до відновлення зруйнованих і пошкоджених російським ворогом об’єктів.

Йшлося і про залучення до відновлення України європейських колег з Європейської Ради цивільних інженерів і Європейської Ради інженерних палат, з огляду  на те, що академія разом з Будівельною палатою є співзасновниками Української Ради інженерів-будівельників – члена вказаних авторитетних європейських структур.

У зв’язку з нещодавнім відзначенням ювілею Президента АБУ Івана Назаренка, Петро Шилюк привітав його і вручив вищу нагороду Будівельної палати України орден «За заслуги».

Інформація Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору