Щорічний науково-практичний семінар, організований Будівельною палатою України фінішував у Дніпрі
Щорічний науково-практичний семінар, організований Будівельною палатою України фінішував у Дніпрі
На семінарі висвітлювалися актуальні питання визначення вартості проєктних і вишукувальних робіт, обстеження та експертування найважливіших аспектів будівельного бізнесу.
Понад 100 фахівців, серед яких представники підприємств і організацій будівельного комплексу, НЕК «Енергоатому», Укргідроенерго, Укрзалізниці, НДІБК, НБУ, органів місцевого самоврядування аналізували зміни у законодавстві, обмінювалися досвідом, вносили відповідні пропозиції.
Вела семінар віце-президент Будівельної палати України, керівник відділення БПУ в Дніпропетровській області, кандидат економічних наук Марина Величко.
Подаємо прес-реліз, підготовлений за підсумками заходу.
9-10 жовтня 2024р. за участю Будівельної палати України фінішував щорічний науково-практичний семінар, присвячений комплексному огляду актуальних питань щодо системи визначення вартості проєктних і вишукувальних робіт.
Не зважаючи на обставини військового часу, понад 100 фахівців зібралися онлайн, щоб обговорити один з найважливіших аспектів будівельного бізнесу- ціноутворення у сфері вишукувань, обстеження, проєктування та експертування.
У вступній промові, віце-президент Будівельної палати України, керівник відділення БПУ у Дніпропетровській області, Марина Величко зазначила, що розуміння сучасних тенденцій та інструментів ціноутворення є ключовим для успішної реалізації будь-якого будівельного проєкту.
Серед підприємств, які делегували своїх фахівців на семінар: НЕК Енергоатом, Національний інститут розвитку інфраструктури, НДІБК, Національна агенція судових експертиз, Укргідроенерго, Укренерго, Укрзалізниця, Адміністрація морських портів, Національний банк, Служби відновлення, міські ради, хімічні та нафтогазові підприємства, будівельні компанії, проєктні та експертні організації.
На протязі 2-х днів досвідчені лектори ділилися з учасниками заходу своїми знаннями та досвідом, обговорювали нові вимоги тендерного законодавства, розглядали нові принципи і вимоги щодо визначення вартості передпроєктних робіт, коригування проєктів ,обстеження будівель і споруд, пошкоджених внаслідок надзвичайних ситуацій, аналізували зміни у складі та змісті проєктної документації.
Слід зазначити,що семінар став платформою для конструктивного діалогу та обміну досвідом. У зв’язку з великою кількістю запитань, регламент семінару було збільшено на 4,5 години!
Дякуємо лекторам за фахове висвітлення усіх проблемних питань, що пов’язані з об’єктивною оцінкою вартості проєктних, вишукувальних робіт, обстеження та експертизи, всім учасникам за фахову постановку запитань, створення професійної атмосфери, цікаві дискусії, плідну співпрацю!
Інформація БПУ