У Форумі роботодавців у КНУБА взяв участь Станіслав Сташевський

В Національному університеті будівництва і архітектури відбулося відкриття всеукраїнського форуму-виставки роботодавців будівельної, архітектурної та суміжних галузей.

В рамках форуму за участі провідних будівельних компаній, проєктних установ, спільно розглянуті актуальні теми співпраці навчальних закладів і бізнесу для підвищення рівня підготовки кадрів для будівельної галузі.

Серед них:

співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів;

попит галузей будівництва та освітні програми. Взаємодія навчальних закладів та роботодавців для підвищення якості підготовки спеціалістів;

нові виклики архітектурної освіти у сучасному світі;

проблеми кадрового забезпечення сфери спеціального будівництва;

Форум відкрив Ректор університету, віце-президент Будівельної палати України, професор Петро Куліков.

Серед гостей Народні депутати України, представники ряду урядових структур та громадських організацій.

За дорученням Президента Будівельної палати України, Героя України Петра Шилюка у заході взяв участь і виступив Перший віце-президент, заступник голови Наглядової Ради КНУБА Станіслав Сташевський.

Він висловив переконання, що предметна, професійна розмова представників організацій-роботодавців з педагогами, студентами найбільшого будівельного Вищого навчального закладу України, буде сприяти підвищенню рівня фахової і практичної підготовки сучасних будівельних кадрів, які так необхідні для відновлення населених пунктів нашої держави, зруйнованих російським ворогом. 

Інформація БПУ

 

Назад до списку
Вгору