Українська Рада інженерів-будівельників взяла участь у роботі 77 загальних зборів Європейської Ради цивільних інженерів

У роботі 77 загальних зборів Європейської Ради цивільних інженерів (ЄССЄ), що відбулися в Вільнюсі, взяли участь делегати з 21 країни Європи. Делегацію Української Ради інженерів-будівельників (УкрРІБ), що вже 5 років є дійсним членом цієї впливової європейської структури, очолив один із керівників  УкрРІБ, член Ради Будівельної палати, Президент академії будівництва України Іван Назаренко.

Делегати розглянули новини будівельної індустрії, презентацію результатів дослідження на тему «Сталість у будівельній галузі», BIM, як інструмент досягнення сталого розвитку та питання загальної системи підготовки кадрів для будівництва.              Матеріали до засідання від України  готувала робоча група, створена Президентом УкрРІБ, Президентом Будівельної палати України, Героєм України Петром Шилюком. Відповідні напрацювання були надіслані ЄССЄ і увійдуть до пропозицій будівельної спільноти для обговорення в Європейській комісії.

І. Назаренко, виступаючи перед європейськими колегами, відзначив, що українським будівельникам доводиться працювати в умовах широкомасштабної російської агресії, проінформував про збитки в нерухомості і інфраструктурі від варварських бомбардувань населених пунктів країни. “На щастя, в цій війні Україна не одна. Ми щиро вдячні країнам Європи і світу за всебічну допомогу нашому народу” – заявив він.

Український представник проінформував про основні напрямки діяльності УкрРІБ, зокрема щодо розробки програми адаптації української системи підготовки інженерних кадрів до європейських стандартів.

Відбулися зустрічі І. Назаренка з Президентом ЄССЄ Андреасом Брандером, генеральним секретарем організації Марією Каранасіу, керівниками делегацій ряду країн.

Інформація УкрРІБ і БПУ

 

Назад до списку
Вгору