Українська Рада інженерів-будівельників взяла участь у Загальних зборах ECCE

У Ризі 22 травня почалися 78 Загальні збори Європейської Ради цивільних інженерів дійсним членом якої є Українська Рада інженерів-будівельників (УкрРІБ).

Делегати розглянули звіт про роботу ECCE за минулий період, обговорили інші важливі організаційні питання.

Було презентовано  новини європейської будівельної індустрії, сучасної методики обстеження будівель, проєкт книги «Професія інженера-будівельника в Європі».

У зв’язку з відзначенням 100-річчя Латвійської асоціації інженерів-будівельників ряд заходів було присвячено цій даті, демонстрації досягнень та перспектив галузі.

Окремо учасники засідання, серед яких представники 32 країн, розглянули представлену українською стороною відео-презентацію про відновлення України

Виступаючи на засіданні Президент УкрРІБ, Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк привітав учасників зборів та проінформував колег про боротьбу, яку веде наш народ з російським агресором, відстоюючи свою незалежність, демократію, європейський вибір народу. Називались збитки, яких зазнає економіка України, страшні руйнування наших міст.

«Будівельники – мирна професія. Але вона затребувана у нас саме зараз, коли незважаючи на воєнний стан, будівельні компанії вже почали, там де можливо, відновлення житлового фонду, цивільних і інфраструктурних об’єктів. Робимо це із застосуванням нових технологій і методів, прагнемо зробити наші населені пункти більш сучасними», – заявив Петро Шилюк.

Він подякував європейський спільноті за підтримку в цій роботі.

Було запропоновано окремо розглянути на спільній онлайн-конференції питання відновлення України з залученням представників європейських компаній.

В засіданні також взяли участь (онлайн) Генеральний секретар УкрРІБ, Перший віце-президент Будівельної палати України Станіслав Сташевський, керівники організацій-засновників цієї структури – Академії Будівництва України Іван Назаренко,  Спілки наукових і інженерних об’єднань України – Микола Кірюхін, КНУБА – Петро Куліков, віце-президент – виконавчий директор БПУ – Анатолій Дронь.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись тут

Інформація УкрРІБ та БПУ

 

Назад до списку
Вгору