В Будівельній палаті України розглянуті питання підготовки до виставки Interbuildexpo-2024

На засіданні Комітету Будівельної палати України з питань міжнародного співробітництва та виставково-конгресної діяльності під головуванням Першого віце-президента БПУ Станіслава Сташевського розглянуто питання завершення підготовки Міжнародної будівельної виставки Interbuildexpo-2024

Учасники, серед яких Президент Академії будівництва України Іван Назаренко, В.о. Президента МГО «Рада з екологічної безпеки», виконавчий директор Української асоціації зовнішньої політики Валерій Цибух, генеральний директор Київського Міжнародного Контрактового Ярмарку Олександр Безрадецький, працівники виконавчих органів вказаних структур, детально обговорили стан готовності до проведення цієї найбільшої будівельної виставки року. Визначено також формат заходів, які планується провести в її рамках.

Відзначалося, що у заході візьмуть участь сотні компаній, що представляють будівельну галузь, виробники будівельних матеріалів, обладнання, меблів, інше.

Серед тематичних заходів центральне місце займатиме Круглий стіл «Інноваційне будівництво – ресурс для відбудови країни», в якому візьмуть участь провідні фахівці і експерти, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, будівельних компаній і проєктно-конструкторських організацій.

Виставка відбудеться 20 – 22 березня у 3-му павільйоні Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15).

 

На засіданні також обговорені питання участі Будівельної палати України у Міжнародному форумі «Екологія і Мир», що відбудеться 15 – 16 травня 2024 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Організаторами заходу виступають: Українська Рада Миру, Всеукраїнська інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge Ukraine», Рада з екологічної безпеки.

Інформація БПУ

 

Назад до списку
Вгору