В Комітетських слуханнях у Верховній Раді України взяв участь Президент Будівельної палати України

15 листопада 2023 р. у Комітеті з питань молоді і спорту Верховної Ради України відбулися онлайн-слухання на тему «Реалізація Державної програми забезпечення молоді житлом – інвестиція у розвиток молоді в Україні та відновлення України».

У заході взяли участь: народні депутати України, представники центральних, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукових установ, громадських об’єднань.

У вступному слові Голова Комітету Андрій Кожем’якін відзначив актуальність важливість розробки та реалізації програм спорудження житла для молоді для вирішення соціально-економічних і демографічних проблем, які загострилися в умовах повномасштабної війни.

Детальні пропозиції звучали у виступах заступника Голови Комітету  Василя Мокана, представників Мінінфраструктури, Мінмолодьспорту, фонду «Держмолодьжитло», Європейської економічної комісії ООН, наукових установ, зокрема йшлося про необхідність уточнення державної  житлової політики, відповідних законів та програм, пошуку позабюджетних джерел фінансування, роботи з зарубіжними спонсорами.

Про досвід вирішення житлової проблеми молоді, її особливості в умовах війни, детально говорили заступник Харьківського міського голови, член Ради Будівельної палати України Михайло Фатєєв, інші представники місцевих органів влади.

У слуханнях взяв участь Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк, Перший віце-президент Станіслав Сташевський, інші члени Ради БПУ.

З детальною інформацією про захід можна ознайомитись тут.  

Інформація Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору