Загальні збори Української Ради інженерів-будівельників розглянули актуальні питання діяльності організації

23 листопада відбулися загальні збори Української Ради інженерів-будівельників (УкрРІБ) під головуванням Президента Будівельної палати України, Президента УкрРІБ, Героя України Петра Шилюка.

Збори розглянули звіт про роботу, проведену в поточному році, перспективи розширення організації, використання її можливостей, як члена впливових європейських структур – Європейської Ради цивільних інженерів (ECCE) і Європейської Ради інженерних палат (ECCE) для сприяння вітчизняним будівельникам у відновленні України.

У повідомленнях Першого віце-президента Будівельної палати України Станіслава Сташевського і Президента Академії будівництва України Івана Назаренка зазначалося, що відповідно до плану діяльності УкрРІБ проведена робота щодо її організаційного зміцнення, почав працювати робочий офіс, встановлювалися ділові контакти з зарубіжними колегами, підготовлені матеріали на тему «Сталість у будівельній галузі», здійснена розробка адаптації української системи підготовки інженерних кадрів до європейських стандартів.

Важливою була участь представників України в 77-х загальних зборах ECCE, під час яких до європейських колег була доведена інформація про збитки в нерухомості і інфраструктурі України, завдані російськими агресорами, названі напрямки діяльності де їх підтримка є найбільш потрібною.

П.С. Шилюк дав доручення продовжити роботу щодо підвищення ефективності діяльності організації, розширення її членської бази через залучення провідних будівельних компаній, наукових і навчальних закладів.

В Плані на наступний рік мають бути передбачені заходи щодо популяризації діяльності УкрРІБ в країні, предметна робота по залученню зарубіжних технологій в процесі підготовки до відновлення зруйнованих ворогом об’єктів.

В роботі зборів взяв участь віце-президент – виконавчий директор БПУ Анатолій Дронь.

Інформація Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору